Szamotuły, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik Produkcji

Szamotuły

Dla naszego klienta, producenta pasz i koncentratów, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Szamotuły

Obowiązki:

- zarządzanie grupą 10 osób (operatorzy, magazynierzy, pracownicy produkcyjni),
- koordynacja zadań z zakresu technologii produkcji pasz,
- koordynacja i nadzór nad gospodarką magazynową Wytwórni,
- opracowywanie i wdrażanie nowych projektów w celu usprawnienia działalności Wytwórni,
- współpraca z pozostałymi Wytwórniami w ramach grupy w celu zapewnienia optymalizacji produkcji.

Wymagania:

- minimum 2 lata doświadczenia w firmie produkującej pasze dla zwierząt na stanowisku kierownik zmiany, technolog, kierownik produkcji lub asystent kierownika produkcji,
- wykształcenie wyższe &#8211; preferowane kierunki: rolnicze lub mechaniczne,
- mile widziane studia podyplomowe z zakresu produkcji pasz,
- znajomość zagadnień dotyczących norm jakości i technologii produkcji pasz, HACCP, GMP,
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
- dobra znajomość oprogramowania MS Office.

Oferta:

- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia),
- praca w miłej atmosferze,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- 2-zmianowy system pracy.

Aplikacje CV proszę wysyłać na adres: rekrutacje@hr.pl/

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 25 Wrzesien, 2014  10:00

Identyfikator: 523100

Wyświetleń: 5399